باغ تشریفات اقساطی

باغ تشریفات اقساطی کرج

باغ تشریفات اقساطی

 

باغ تشریفات اقساطی از دیگر موضوع هایی است که در این بخش از مطلب به آن خواهیم پرداخت . همان طور که از تیتر این بحث پیداست ، موضوع بحث مطلب این بخش ما ، باغ تشریفات اقساطی هست که به اجاره ی باغ تشریفات و تالار ها به صورت اقساطی اشاره دارد. مفهوم این موضوع این می باشد که شما تمایل به اجاره ی یک باغ تالار را برای برپایی مراسم خود دارید و بنا به هر دلیلی با کمبود بوجه مواجع هستید. از طرفی به دلیل اهمیت برگزاری مراسم و حفظ آبرو خود جلوی فامیل به آشنایان ، مجبور به اجرای مراسم هستید و هیچ راه چاره ای به ذهنتان خطور نمی کند. نگران نباشید !! ما در این جا راه کاری برای شما در نظر داریم و مطرح می کنیم که با استفاده از آن می توانید به خوبی مراسم خود را برپا کرده و بدون مشکل به پرداخت هزینه های آن در طی یک مدت خاص و تعیین شده بپردازید. البته این راه برای آن دسته از دوستانی که هزینه ی مراسم خود را تعیین کرده اند ولی باغ تالار مد نظرشان اختلاف قیمت بسیاری با آن چه در سر داشته اند ، دارند نیز کار آمد است.

 

باغ تشریفات اقساطی | باغ تالارهای اقساطی

باغ تشریفات اقساطی | باغ تالارهای اقساطی

 

باغ تشریفات اقساطی و نکات مثبت آن

 

باغ تشریفات اقساطی با این که دارای مزایای فراوانیست اما در مواردی دیگر نیز بدی هایی دارد که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت. یکی از مزیت های باغ تشریفات اقساطی این است  که شما بدون محدودیت می توانید سقف خواسته های خود را برای برگزاری مراسم بالا ببرید. چون پرداخت هزینه به صورت اقساطی و بلند مدت می باشد پس به جای یک منوی غذایی ساده می توانید از منوی غذایی بهتری برای مراسم خود استفاده کنید و این اختلاف قیمت را مثلا” بین 8 قسط تقسیم کنید که فشار زیادی را در زمان پرداخت متحمل نشوید. این شرایط برای آن دسته از افرادی که درآمد های ماهیانه خوبی دارند خیلی مناسب تر از دیگر عزیزان است. در انتخاب خود  حتما” باید به بودجه و درآمد ماهیانه ی خود توجه داشته باشید. منظور از حرف قبلی این است که میانگین درآمد خود و هزینه های پرداختی برای عروسی را در نظر گرفته و بعد از آن به انتخاب باغ تالار مد نظر خود بپردازید. چرا که این مراسم یک شب بیشتر نیست اما هزینه هایی که به صورت اقساط باید بپردازید حداقل 6 ماه به طول می انجامد، پس بیهوده مخارج خود را افزایش ندهید.

 

باغ تشریفات اقساطی و نکات منفی آن

 

باغ تشریفات اقساطی جدای از آن نکات مثبتی که برای شما عزیزان مطرح کردیم ، دارای نکاتی منفی نیز می باشد. اما این نکات منفی دلیل بر امتناع شما جهت انتخاب باغ تشریفات اقساطی نمی شود بلکه باعث آن خواهد شد که با اندکی برنامه ریزی بتوانید از این شرایط به نحو احسنت استفاده کنید که در ادامه ی مطلب به این موضوع می پردازیم و توضیحات جامع تری را خدمت شما عزیزان عرض خواهیم نمود. از جمله نکات منفی که می توان به آن اشاره کرد پرداخت هزینه ی اضافی نسبت به اجاره ی باغ تشریفات در حالت نقدی است. البته این مورد کاملا” منطقی می باشد و دور از انتظار نیست اما جزو نکات منفی به حساب می آید. از دیگر نکات منفی می توان به شرایط سختی که از طرف تالارداران جهت ارائه  به شما وارد می شود اشاره کرد که البته اگر خود را جای این عزیزان قرار دهید ، مشاهده خواهید نمود حق دارند که تضمینی مطمئن برای دریافت طلب خود داشته باشند.

باغ تشریفات اقساطی یک نکته ی منفی دیگر نیز دارد که البته این نکته منفی فقط و فقط به شما بستگی دارد نه چیز دیگری و اگر  به اصطلاح آدم جوگیری نباشید ، این نکته ی منفی شامل حال شما نخواهد بود که دلیل آن را هم مطرح خواهیم کرد. شما برای رزرو به محل مورد نظر می روید و شروع به صحبت می کنید ، در آن جا لیست قیمت ها را در اختیارتان قرار می دهند و شروع به انتخاب می کنید اما در یک مورد به خود می گویید حالا این که من باغ تشریفات اقساطی گرفته ام پس منوی غذای خود را کمی بهتر انتخاب کنم اشکالی ندارد و طی مدت مثلا” 6 ماهه می پردازم پس فشاری به من وارد نمی شود ، در این یک مورد حق با شماست ، بله اشکالی ندارد اما اگر به اصطلاح جو گیر شوید و همه چیز را این گونه انتخاب کنید ، فقط به دلیل اقساطی بودن پرداختی خود ، به مشکل بر خواهید خورد و در آخر به خود می آیید و می بینید که پکیج اولیه با انتخاب آخر شما اختلافی فاحش خواهد داشت و از طرفی در نهایت به دلیل پرداخت اقساطی باید سود بیشتری نیز پرداخت کنید.

 

لیست باغ تشریفات های اقساطی

لیست باغ تشریفات های اقساطی

 

باغ تشریفات اقساطی و شرایط اقساط آن

 

باغ تشریفات اقساطی از آن جایی که کمکی بزرگ به زوجین در جهت برگزاری مراسم می کند ، بسیار خوب است اما برای آن که خیال صاحب باغ و تالاردار در جهت دریافت مابقی هزینه بعد از برگزاری مراسم راحت باشد ، مجبور به دریافت تضمینی از طرف مقابل هستند. این تضمین و ضمانت هایی که در جهت ارائه باغ تشریفات اقساطی به شما ، گرفته می شوند در کل بستگی به صاحب تالار و باغ دارد. ممکن است به دلیل آشنایی و شناختی که از شما دارند چیزی از شما دریافت نکنند اما در صورتی که شناخت کافی از شما را نداشته باشند موظف به اخذ ضمانتی کامل جهت دریافت مابقی هزینه بعد از برگزاری مراسم هستند. به این ضمانت ها در ادامه ی مطلب خواهیم پرداخت اما قبل از آن ، این نکته را یادآور باشیم که اجاره ی باغ تشریفات و یا باغ تالار به صورت نقدی خیلی بهتر از اجاره ی آن به صورت اقساطی است و دردسر کمتری نیز دارد پس اگر تمامی هزینه را به صورت نقدی کنار گذاشته اید ، فکر اجاره ی تالار به صورت اقساطی را از سر خود بیرون کنید.

 

باغ تشریفات اقساطی و قرار داد آن

 

باغ تشریفات اقساطی را به سادگی در اختیار شما نمی گذارند و واضح است که قبل از اجاره ی آن باید ضمانتی جهت پرداخت مابقی مبلغ بدهی به صاحب تالار دهید و قراردادی رسمی بین خود و صاحب تالار و یا مدیر آن امضا کنید. در ابتدا به ضمانت ها بپردازیم . معمولا” در این مواقع شما موظف به نوشتن چکی به مبلغ و تاریخ تعیین شده به صاحب باغ تشریفات هستید. البته امتیازی هم برای عزیزانی که دسته چک ندارند نیز در نظر گرفته شده است که می توانند مبلغ تعیین شده را به صورت سفته ارائه دهند. به جز چک و یا سفته ، باید ضامنی معتبر نیز داشته باشید که پای قرارداد را به عنوان فرد ثالث امضا کند که در صورت بروز هر گونه مشکل برای شما و عدم پرداخت هزینه ی باغ تشریفات اقساطی ، او موظف به پرداخت هزینه ی باقی مانده باشد و در پایان بعد از اینکه شرایط ذکر شده را داشتید و ارائه دادید ، باید قراردادی رسمی مابین شما و صاحب باغ تشریفات امضا شود که مهر تایید پایان کار باشد و 2 نفر نیز به عنوان شاهد باید این قرارداد را امضا کنند.

 

باغ تشریفات اقساطی و جزئیات قرارداد

 

باغ تشریفات اقساطی را طبق قراردادی دست نویس که مورد قبول طرفین معامله است در تاریخ مشخص شده در اختیار شما قرار خواهند داد. دلیل اینکه از واژه ی قرارداد استفاده کردیم این است که این کار یعنی اجاره نوعی معامله محسوب می گردد چرا که شما مبلغی را به عنوان بیعانه از پیش پرداخت کرده و از خدمات باغ در یک شب استفاده می کنید و مابقی هزینه را به صورت قسطی با سود معیین شده پرداخت خواهید نمود ، پس به نوعی معامله انجام داده اید و نیاز به قراردادی رسمی دارد که در متن این قرارداد نام طرفین معامله یعنی شما و صاحب باغ ذکر می گردد. در متن از عنوان اجاره ی باغ تالار اقساطی نام برده می شود و تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت نیز نوشته خواهد شد. مبلغ قابل پرداخت به صورت کلی و به صورت ماهیانه نیز نوشته می شود. در این میان مبلغی به عنوان ضرر و زیان هم تعیین می گردد که در صورت لغو برنامه موظف به پرداخت آن خواهید بود. در نهایت جای امضا دو طرف معامله ، شاهدین و همچنین ضامن ها نیز قید می شود و باید به صورت کامل تکمیل گردد.

 

 

 

باغ تشریفات اقساطی را از کجا پیدا کنیم ؟

 

شاید پاسخ این سوال شاید سخت به نظر برسد که باغ تشریفات اقساطی را از کجا می توان یافت ؟ در اینجا تیم افراز تالار جهت کمک به شما عزیزان برای پیدا کردن باغ تشریفات اقساطی ، قسمتی از وب سایت افراز تالار را به این موضوع اختصاص داده است و شما کاربران گرامی قادر هستید با وارد شدن به بخش مورد نظر ، به راحتی هر چه تمام تر به لیست تمامی تالارها  و یا باغ تالار های اقساطی شهر تهران و حتی باغ تالار های دیگر شهرهایی که خدمات اقساطی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند ، دسترسی پیدا کنید و حتی به آسانی می توانید شرایط این باغ تالار ها و باغ تشریفات را با هم مقایسه کرده و بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید و برای رزرو آن در کم ترین زمان ممکن اقدام نمایید. هدف از تهیه این لیست در وب سای افراز تالار ایجاد رفاه و آسایش بیشتر برای شما کاربران محترم می باشد.

 

باغ تشریفات اقساطی تهران

باغ تشریفات اقساطی تهران

 

باغ تشریفات اقساطی در افراز تالار

 

باغ تشریفات اقساطی را همان گونه که توضیح دادیم به راحتی با وارد شدن به بخش رزرو باغ تالار ها و با انتخاب قسمت باغ تشریفات اقساطی قادر هستید پیدا کنید اما این اتمام ماجرا نیست و خبر خوش دیگری نیز برای شما داریم. در این لیست تمامی  باغ تشریفات ها تخفیفاتی برای دوستانی که عضو وب سایت ما یعنی افراز تالار هستند در نظر گرفته اند که شما هنگام رزرواسیون می توانید کد تخفیف خود را وارد کرده و از این امتیاز ویژه بهره مند شوید و یا در صورت تماس تلفنی نیز می توانید آن کد را به مسئول مربوطه اعلام نمایید. این امتیازات ویژه به دو صورت موجود هستند. اولین مدل همان تخفیف در مجموع حساب نهایی جهت اجاره باغ تشریفات اقساطی می باشد و اما مدل دوم که با استفاده از آن می توانید یک عدد به قسط های خود بدون محاسبه ی سود اضافه کنید. به عنوان مثال قرار است مبلغ یک میلیون تومان را بر اساس قرارداد نوشته شده طی 6 قسط با سود 4 درصد پرداخت کنید ولی با استفاده از این امتیاز ویژه شما می توانید آن را طی 7 قسط پرداخت کرده و قسط آخر را بدون حساب کردن سود پرداخت نمایید.

 

نتیجه نهایی

باغ تشریفات اقساطی دارای شرایط بسیار خوبی است اما برای تمامی افراد توسیه نمی شود. این بود نتیجه گیری کلی از این مطالب نوشته شده . این که باغ تالار را به صورت نقدی یا اقساطی اجاره کنید موضوعی شخصی است و هر کس با توجه به شرایط خود تصمیم گیرنده این موضوع می باشد اما  اگر نظر ما را در این مورد می خواهید ، باید به شما عرض کنیم که در صورت امکان پرداخت نقدی ، بهتر است هزینه را همان نفدا” بپردازید و از اجاره ی باغ تشریفات به صورت اقساطی پرهیز کنید چون مشکلاتی در آینده خواهد داشت. اما اگر قادر به پرداخت هزینه برگزاری مراسم به صورت یکجا در شب جشن عروسی خود نیستید آن بحثی جداست و بهتر است از این امتیاز قرار داده شده استفاده کنید. در نهایت امیدواریم که مطالب شرح داده شده در این قسمت ، مورد توجه شما همراهان گرامی قرار گرفته باشد و کمکی در راستای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم شما کرده باشیم. تیم افراز تالار از شما عزیزانی که تا اانتهای این مقاله همراه ما بودید و وقت گران بهای خود را در اختیار ما قرار دادید نهایت تشکر و قدردانی را دارد.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها, , , ,

سالن زیبایی و آرایشگاه های زنانه استانبول آنتالیا آنکارا ازمیر وان بدروم آدانا بورسا ترکیه در 1402

بهترین سالن زیبایی آرایشگاه زنانه...

آتلیه عکاسی فیلمبرداری عروسی داماد قم در سال 1402

آتلیه عکاسی فیلمبرداری عروسی داماد...

خدمات مجالس تشریفات برگزاری مراسم استانبول 1402

خدمات مجالس تشریفات برگزاری مراسم...

بهترین باغ تالار عروسی سالن پذیرایی جاجرود رودهن بومهن پردیس دماوند فیروزکوه 1400

باغ تالار عروسی سالن پذیرایی...

بهترین طلا جواهر فروشی تهران ایران

بهترین طلا جواهر فروشی تهران...

بهترین باغ تالار عروسی ساری آمل بابل چالوس شهسوار 1402

باغ تالار عروسی ساری آمل...

باغ تالار عروسی سالن پذیرایی بجنورد بیرجند 1402

لیست قیمت رزرو باغ تالارهای...

لیست بهترین باغ تالار لوکس سالن پذیرایی عروسی ارزان لاکچری زنجان 1402

لیست بهترین باغ تالار لوکس...

باغ تالار سالن های عروسی هامبورگ برلین مونیخ کلن فرانکفورت اشتوتگارت آلمان 2021

لیست بهترین و ارزان ترین...

باغ تالار سالن عروسی پذیرایی دوشنبه خجند کولاب باختر ولایت ختلان سعد تاجیکستان 1402

لیست بهترین و ارزان ترین...

لیست بهترین لوکس ترین سالن باغ تالارهای عروسی دبی ابوظبی شارجه امارات 1402

لیست بهترین و لوکس ترین...

باغ تالار سالن پذیرایی عروسی کابل هرات مزارشریف قندهار بامیان افغانستان 1402

لیست بهترین و ارزان ترین...

۶ پاسخ به “باغ تشریفات اقساطی”

 1. Katoosha گفت:

  خدا خیرتون بده، باغ تشریفات اقساطی واس جونا خیلی راحت تر میتونن مراسم بگیرن

 2. محمد گفت:

  باغ تشریفات اقساطی کرج یا اطرافش پیدا میشه؟!

 3. Ghj گفت:

  خداییش خیلی به دردم خورد👍👍

 4. Ali گفت:

  شرایط اقساطی رو میشه توضیح بدین..¿

 5. 09226450829 گفت:

  شرایط اقساطی چطوریه؟ میشه توضیح بدین؟

 6. محمد تقی گفت:

  لطفا بگین واسه سیصد نفر چقدر میشه هزینش

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2024 باغ تالار عروسی | خدمات تشریفات مجالس | آرایشگاه و مزون عروس
کلیه حقوق محفوظ است | طراحی سایت توسط دارکوب