تالار عروسی

تالار عروسی شهریار | تالار عروسی تهران | تالار عروسی چیتگر

تالار عروسی

تالار عروسی محلی برای برگزاری مراسم های خاص به مانند مراسم عقد و عروسی می باشد. عروسی به مراسمی گفته می شود که در آن عروس و داماد برای اولین بار طی یک مراسم رسمی در حضور دیگران متعهد می شوند تا از آن لحظه به بعد زندگی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. بعد از متعهد شدن دو طرف ضیافتی به عنوان مراسم عروسی به منظور معرفی این وصلت با حضور فامیل و آشنایان برگزار می گردد. این مراسم به صورت یک سنت در خانواده های ایرانی جای گرفته است. بنابراین برگزاری این جشن از اهمیت ویژه ای در میان ما ایرانی ها برخوردار است. مهم ترین ویژگی این مراسم باقی ماندن خاطره ای فراموش نشدنی بین عروس ، داماد و آشنایان می باشد.

 

بهترین تالار عروسی | تالار عروسی | لیست تالارهای عروسی

بهترین تالار عروسی | تالار عروسی | لیست تالارهای عروسی

 

انتخاب بهترین تالار عروسی یکی از اصلی ترین رکن ها برای برگزاری مراسم عروسی و برپایی این مراسم می باشد. معمولا” تمام عروس و دامادها علاقه دارند که مراسم خود را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند. بهترین مکان برای برگزاری جشن عروسی به گفته ی تمامی زوج ها ، تالار عروسی می باشد. انتخاب تالار عروسی برای برگزاری این ضیافت ، یک انتخاب عاقلانه و به صرفه است که در ادامه ی مطلب به چند مورد از ویژگی های آن اشاره خواهیم نمود. 1: این تالارها صرفا” جهت برگزاری مراسم ها طراحی و ساخته شده اند. به صورت خلاصه می توان به این نکته اشاره داشت که فضایی جداگانه و آزاد هم برای پذیرایی از میهمان ها و هم برای رقص و موسیقی وجود دارد. 2 : با در اختیار داشتن این فضاها به صورت مجزا می توانید فیلم عروسی خود را به شیک ترین و زیبا ترین حالت ممکن برای ثبت خاطرات ضبط نمایید.

3 : پس از اتمام مراسم شما نیازی به تمیز کردن تالار عروسی ندارید ( اگر قصد برپایی جشن در منزل خود را دارید فقط به فردای آن شب فکر کنید که از خواب بیدار شده و تازه باید به فکر تمیز کردن خانه خود باشید! ) 4: تالارهای عروسی عموما” در خارج از شهر و یا با فاصله ی زیادی از مناطق مسکونی ساخته می شوند پس شکایتی از جانب اطرافیان به اداره ی پلیس نمی شود و در نتیجه خبری از حضور پلیس نیست. 5 : وجود پارکینگ برای میهمان ها و امنیت بالا به خاطر حضور نگهبان در تالار عروسی ، خود یک امتیاز بزرگی به حساب می آید که در صورت برپایی این جشن در منزل شخصی از آن بهره مند نخواهید بود. در یک جمع بندی کلی به این نتیجه می رسیم که برگزاری جشن در تالار عروسی هم از لحاظ ظاهری شکیل تر بوده و هم از نظر کیفیت قابل مقایسه با برگزاری مراسم در فضاهای دیگر از جمله منزل شخصی نمی باشد.

 

انتخاب تالار عروسی مناسب

نحوه ی انتخاب یک تالار عروسی مناسب برای در این قسمت برای شما عزیزان مطرح خواهیم نمود. در این بخش از مقاله قصد کمک کردن به شما جهت انتخاب بهترین تالار عروسی را داریم. برای انتخاب تالار عروسی مناسب باید به این نکته توجه داشته باشید که سلیقه ها و تعداد میهمان ها متفاوت می باشد. پس به طور دقیق نمی توان گفت که یک تالار بد و دیگری خوب است اما هدفی که در این بخش قصد رسیدن به آن را داریم ، آشنا کردن شما با معیارهای اصلی انتخاب یک تالار عروسی مناسب می باشد تا هر کس با توجه به الویت های خود ، بهترین و متناسب ترین تالار را انتخاب نماید. در ابتدا باید بدانید که ظرفیت هر تالار محدود می باشد و تالاری با ظرفیت مناسب برای جشن خود انتخاب نمایید. گزینه ی مهم دیگر ، مسافت تالار است. بعضی از تالارها در داخل و بعضی خارج از شهر بنا شده اند پس حتما” به مسافت آن توجه لازم را داشته باشید. گزینه ی بعدی ، میزان هزینه ی اجاره ی یک شب تالار عروسی است که در بخش بعدی به صورت کامل به آن می پردازیم و توضیحات کامل تری در رابطه با آن ، خدمت شما عزیزان عرض می نماییم.

 

تالار عروسی تهران | تالار عروسی گرمدره | تالار عروسی شهریار

تالار عروسی تهران | تالار عروسی گرمدره | تالار عروسی شهریار

 

تالارعروسی و هزینه ی آن

تالار عروسی و هزینه ی پرداختی برای اجاره ی یک شب آن به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل در میزان هزینه ی پرداختی شما برای برگزاری مراسم ، تعداد میهمان های دعوتی شما می باشد. واضح است که هر چه تعداد میهمان ها بیشتر باشد ، به تالاری بزرگ تر و با ظرفیتی بیشتر نیازمند هستید و همین موضوع باعث پرداخت هزینه ی بیشتر جهت اجاره ی تالار عروسی می باشد. از طرفی دیگر ، هر چه تعداد میهمان ها بیشتر باشد ، شما هزینه ی بیشتری برای پذیرایی از آن ها باید پرداخت کنید. به عنوان مثال هزینه ی تهیه ی شام عروسی برای 200 میهمان با 300 نفر ، خیلی تفاوت دارد. به همین دلیل برای کاهش هزینه ی برگزاری مراسم عروسی ، بهترین کار ، برگزاری مراسمی با کیفیت ولی با تعداد محدود تری از میهمان ها می باشد.

 

خدمات مجالس ( کترینگ )

وظیفه ی شرکت های خدمات مجالس طراحی و تزئین تالار عروسی و همچنین پذیرایی از میهمانان است. البته دربعضی از مراسم های لوکس که عروس و داماد مراسم آتش بازی انتخاب کرده اند وظیفه ی طراحی و اجرای این آتش بازی نیز بر عهده ی این شرکت ها می باشد. معمولا” هزینه های پرداختی به شرکت های خدمات مجالس با توجه به تعداد میهمان ها و درجه کیفیت مراسم تغییر می نماید. شرکت های خدمات مجالس برای اجرای مراسم به مشتریان خود چند بسته ی پیشنهادی ارائه می دهند. این بسته های پیشنهادی عبارتند از : بسته ی اکونومی ( اقتصادی ) ، بسته ی ایده آل و بسته ی لاکچری. در بسته ی اول همانطور که از نام آن پیداست ، همه چیز برای اقتصادی بودن برنامه ریزی شده است ، یعنی تعداد غذاها و نوشیدنی های سرو شده در طول مراسم محدود می باشد. در بسته ی ایده آل همه چیز به متناسب و به اندازه ی ایده آل وجود دارد اما بسته ی سوم که با نام بسته ی لاکچری ارائه می شود ، برای اشخاصی طراحی شده که محدودیت مالی ندارند و بهترین ها را می خواهند. در این پکیج همه چیز بیش از نیاز مهمانان و به صورت متنوع سرو می شود.

 

تالار عروسی vip | تالار عروسی وی آی پی | تالار عروسی لاکچری

تالار عروسی vip | تالار عروسی وی آی پی | تالار عروسی لاکچری

 

خدمات موسیقی

تالار عروسی معمولا” سیستم صوتی قابل قبولی متناسب با فضا برای میهمانان تدارک دیده است اما برای آن دسته از افرادی که به دنبال متمایز بودن با دیگران هستند و می خواهند شبی خاص و به یاد ماندنی را برای میهمان های خود رقم بزنند پیشنهاد می کنیم که از یک گروه موسیقی خوب برای مراسم خود استفاده نمایند. گروه های موسیقی برای جشن های عروسی را می توان به 2 دسته تقسیم کرد. در دسته ی اول گروه به صورت زنده اجرا می کند یعنی نوازنده به صورت لایو موسیقی می نوازد و خواننده روی آن می خواند اما در دسته ی دوم  پلی بک می کنند یعنی آهنگ هایی که قبلا” ضبط شده را فقط پخش کرده و با استفاده از دستگاه هایی آن ها را با هم میکس می کنند که این کار مربوط به دی جی ها می باشد. مشخصا”  گروه اول هزینه ی بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت اما این را هم مد نظر داشته باشید که یک دی جی خوب برای برگزاری مراسم عروسی به تنهایی کافیست. البته در مراسم های لوکس از هر دوی این ها در کنار یکدیگر برای برگزاری مراسم استفاده می نمایند.

 

آتش بازی

تالار عروسی این امکان را به عروس و داماد می دهد تا برای زیباتر کردن مراسم و همینطور فیلم عروسی ، در بخش هایی از مراسم از آتش بازی استفاده نمایند که شرکت های خدمات مجالس مسئولیت اجرای این کار را بر عهده دارند. از آتش بازی در لحظه هایی خاص برای جلب توجه بیشتر میهمان ها استفاده می گردد که شامل لحظه ی ورود عروس و داماد به تالار عروسی ، لحظه ی بریدن کیک عروسی توسط عروس و داماد و زمان اجرای رقص دو نفره ی عروس و داماد می باشد که تمامی این آتش بازی ها از قبل با عروس و داماد هماهنگ و برنامه ریزی شده است. البته در زمان اجرای رقص دو نفره ی عروس و داماد برای رمانتیک تر شدن فضای داخل سالن از یک موسیقی عاشقانه به همراه مه هایی تشکیل شده از بخار یخ خشک و آتش بازی به صورت همزمان استفاده می شود. نکته ی قابل توجهی که موظف به توصیه ی آن به شما عزیزان هستیم این است که به هیچ عنوان خودتان اقدام به اجرای مراسم آتش بازی نکنید و آن را به کسانی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید تا از بروز هر گونه مشکلی در زمان  برگزاری مراسم جلوگیری کنید.

 

فیلم برداری

در تالار عروسی برای اینکه خاطره ی خوب و به یاد ماندنی از بهترین شب زندگی خود داشته باشید حتما” به یک فیلم خوب از عروسی خود نیاز دارید. تالارهای عروسی گروه های فیلم برداری مخصوص به خود را دارند اما این بسته به سلیقه ی شماست که این کار را به آن ها بسپارید یا گروهی دیگر را برای این کار استخدام کنید. گروه های فیلم برداری نیز برای ارائه ی خدمات خود به مشتریان بسته های پیشنهادی دارند که به بررسی آن ها می پردازیم. در بسته ی شماره یک شما 2 فیلم بردار در مراسم خواهید داشت که دوربین به دست ، در بین میهمان ها حرکت کرده و اقدام به فیلم برداری می نمایند. در بسته ی شماره ی دو شما 2 فیلم بردار با دوربین متحرک و یک فیلم بردار با دوربین پایه بلند در اختیار دارید که فضای بیشتری از مراسم را برای فیلم برداری پوشش می دهند. در بسته ی شماره ی سوم شما علاوه بر امکانات بسته ی شماره ی دوم یک عدد دوربین هوایی ( هلی شات ) هم در اختیار خواهید داشت که زیبایی فیلم شما را چندین برابر می کند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که همیشه از بهترین گروه فیلمبرداری استفاده کنید تا یادگاری زیبایی از مراسم شما به جا بماند.

 

ماشین عروس

ماشین عروس به خودرویی آراسته به گل گفته می شود که داماد با استفاده از آن به دنبال عروس رفته و او را به تالار عروسی می آورد. در حین انجام این کار نیز گروه فیلمبرداری مشغول به ضبط فیلم هستند. به همین دلیل ، برای زیباتر شدن فیلم عروسی بعضی از زوجین تصمیم به اجاره ی خودروی لوکس می گیرند. البته پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که از خودروی شخصی خود برای این کار استفاده نمایید. برای اجاره ی ماشین عروس به دو صورت می توانید اقدام کنید. حالت اول این گونه می باشد که ماشینی به همراه راننده را اجاره کنید تا مسئولیت جابجایی شما را راننده بر عهده داشته باشد اما در حالت دیگر می توانید خودرویی بدون راننده اجاره نمایید که بر خلاف تصور شما قیمتی بالاتر نسبت به حالت اول دارد. برای تزئین ماشین عروس این نکته را مد نظر خود داشته باشید که گل های به کار رفته برای تزئین خودرو بهتر است با دسته گل عروس هم رنگ باشد و به همین منظور است که همیشه دسته گل عروس را به عهده ی کسی می گذارند که تزئین ماشین عروس را انجام می دهد.

 

 

تالار عروسی شیک و ارزان | تالار عروسی های تهران

تالار عروسی شیک و ارزان | تالار عروسی های تهران

نتیجه گیری نهایی

تالار عروسی با توجه به امکانات و فضایی که در اختیار شما قرار می دهد مناسب ترین مکان برای برگزاری مراسم و جشن شما می باشد ، پس برای اجاره ی آن شک نکنید و اگر تصمیم به برگزاری یک مراسم بی نظیر و با کیفیت را دارید ، علاوه بر تالار عروسی متناسب و شیک ، به یک شرکت خدمات مجالس خوب نیاز دارید تا خدمات پذیرایی بی نظیری را در اختیار میهمانان شما قرار دهد. برای پیدا کردن یک شرکت خدمات مجالس مناسب می توانید در وب سایت افراز تالار به سریع ترین حالت ممکن این کار را انجام دهید. کافی است شهر و یا محل برگزاری مراسم خود را اننتخاب کنید تا تمامی شرکت های خدمات مجالس موجود در محدوده ی مورد نظر ، برای شما به نمایش گذاشته شود. تیم افراز تالار از تمامی شما عزیزانی که تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید ، نهایت تشکر و قدردانی را دارد.

 

اشتراک گذاری

سالن زیبایی و آرایشگاه های زنانه استانبول آنتالیا آنکارا ازمیر وان بدروم آدانا بورسا ترکیه در 1401

بهترین سالن زیبایی آرایشگاه زنانه...

آتلیه عکاسی فیلمبرداری عروسی داماد قم در سال 1400

آتلیه عکاسی فیلمبرداری عروسی داماد...

خدمات مجالس تشریفات برگزاری مراسم استانبول 1400

خدمات مجالس تشریفات برگزاری مراسم...

بهترین باغ تالار عروسی سالن پذیرایی جاجرود رودهن بومهن پردیس دماوند فیروزکوه 1400

باغ تالار عروسی سالن پذیرایی...

بهترین طلا جواهر فروشی تهران ایران

بهترین طلا جواهر فروشی تهران...

بهترین باغ تالار عروسی ساری آمل بابل چالوس شهسوار 1400

باغ تالار عروسی ساری آمل...

باغ تالار عروسی سالن پذیرایی بجنورد بیرجند 1400

لیست قیمت رزرو باغ تالارهای...

لیست بهترین باغ تالار لوکس سالن پذیرایی عروسی ارزان لاکچری زنجان 1401

لیست بهترین باغ تالار لوکس...

باغ تالار سالن های عروسی هامبورگ برلین مونیخ کلن فرانکفورت اشتوتگارت آلمان 2021

لیست بهترین و ارزان ترین...

باغ تالار سالن عروسی پذیرایی دوشنبه خجند کولاب باختر ولایت ختلان سعد تاجیکستان 1400

لیست بهترین و ارزان ترین...

لیست بهترین لوکس ترین سالن باغ تالارهای عروسی دبی ابوظبی شارجه امارات 1400

لیست بهترین و لوکس ترین...

باغ تالار سالن پذیرایی عروسی کابل هرات مزارشریف قندهار بامیان افغانستان 1400

لیست بهترین و ارزان ترین...

یک پاسخ به “تالار عروسی”

  1. الی گفت:

    تالار عروسی خوب میشه معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2022 باغ تالار عروسی | خدمات تشریفات مجالس | آرایشگاه و مزون عروس
کلیه حقوق محفوظ است | طراحی سایت توسط دارکوب